HĽADÁM PARTNERA na CYKLISTIKU

Typ obsahu

Rudná Magistrála - Bicykel - Jún 2020

Ahoj. Našiel by sa tu niekto kto by sa odvážil prejsť so mnou Rudnú magitrálu na bicykli ? Predstava by bola zvládnuť to za nejakých 4/5 dní. Trasa je celkom jazditeľná, samozrejme nájdu sa miesta kde by bola potreba tlačiť ale väčšina trasy by mala byť v pohode :) Predstava je to ísť v druhej polovici Júna. Ak by si mal/mala záujem, napíš mi mail na obrtac.tomas@gmail.com alebo na fb: Tomáš Obrtáč. (Tomáš 24 r.)

Parťáčka zo Žiliny?

Hľadám parťáčku na bicykel vo veku 30-48 rokov, ktorá sa nebojí Polomu, alebo Straníka. Ideálna by bola Žilinčanka, prípadne žienka z veľmi blízkeho okolia. conatus.ludum@gmail.com

Po Slovensku....

Ahoj...niekto na cca dvojtýždňovú cykloturistiku po Slovensku cca od polovice júna, ale nie je podmienka, môže byť aj skôr viem sa prisposobit. Mám 46 rokov, som z Púchova.

Partacka na bike ZV, BB, ZH, DT, KA

Mám rád bike, no a rád by som privítal milú spoločnosť , nakoľko vo dvojici nám to pôjde určite lepšie. Preto ak aj ty máš rada prírodu a bike, a aspoň troška kondície,  tak sa ozvi, budem rád. 

Žilina - parťáčka na bajk

Ahoj, pridá sa nejaká slečna na cyklistické výjazdy po okolí Žiliny? Ja M, 30r, v prevádzke nonstop, takže sa dá ísť aj po práci, nielen víkendy. Občas samomluva nebaví. :) Bolo by fajn, ak by si bola aspoň čiastočne vyjazdená, cyklisticky. :) Nehryziem, som zábavný, daj echo na tommy477@protonmail.com , športu zdar! ;-)

Za tajomstvami Slovenska

Blížia sa krásne a teplé dni, situácia dovolenkám toho roku veľmi nepraje, tak prečo nespoznať krásy nášho malého, ale hlavne krásneho Slovenska a prečo to nespraviť bláznivo, zo sedadla bicykla?

Pozývam Ťa na malú okružnú cestu po pamiatkach, záhadách, ale aj stratených a tajomných dedinkách našej malebnej krajiny.

Zažiješ dobrodružstvo, posunieš svoje hranice, objavíte veci, o ktorých ste možno ani nevedeli a získaš spomienky na ktoré nikdy nezabudneš.

Slovensko na bycikli z Košíc

Čus pravdou je že touto krízou netrpí najviac svetová ekonomika ale my cestovatellia!! :D Ja jednoducho nedokážem byť na jednom mieste od toho spôsobu života som si dávno odvikol. Ale treba brať to čo je že. Tak o pár dni keď budem zbalený a mať všetko ready vyrážam na cca dvojtýždňovú cestu po Slovensku. Nemám žiaden plán len sa chcem dostať do Bratislavy severnou cestou cez tatry a spať juh. Keby sa ku mne chcel niekto pridať budem veľmi veľmi rád. Lebo načo sú super zážitky ak ich nie je s kým zdieľať ??

Cesta naprieč Európou

Ahojte, 

Pripravujem v hlave šialený trip, otázka na vás. Je tu niekto, koho napadlo prebicyklovat cesty naprieč Európou, take menšie väčšie šialenstvo. Cirka rok cesty, idea je obehnut každy štát. Nemám nič konkrétne premyslené, skôr chcem vedieť, či by som dokázal nájsť partaka na takýto trip, kým sa pustím do budovania myšlienky. Patrez 28r.

Po Slovensku na bicykli

Aloha priatelia , volam sa Simon a hladam partacku/ partaka na okruznu jazdu po sSlovensku v polke maja na cca 10 dni pluus minus :) mam 26 a som amatersky jazdec blizsie informacie rad poskytnem cez email solanik.simon@gmail.com 

Parťák/čka z okolia BY/PB/ZA

Ahojte, 

hľadám si parťáka/čku na MTB bicyklovanie z okolia BY, PB, ZA - ideálne začiatočníka/čku keďže moja kondícia je viacmenej nulová :) 

Ideálne v mojej vekovek kategorii (29r.)

Prosím mail na: Theresa1@centrum.sk