HĽADÁM PARTNERA na CYKLISTIKU

Typ obsahu

Orava, horaka cyklistika

Ahojte, nájdem tu niekoho na horskú cyklistiku NO, DK, najlepšie z TS, M ako mimozemšťan, 30 z Trstenej :-D hľadám niekoho na cyklistiku nielen po okolí, ale podľa dohody, aj ďalej nie je problém vycestovať. Bicyklujem nielen cez deň, ale aj pri západe slnka a v noci ;)

Ak sa niekto nájde, kľudne mi napíš na môj fb:

https://www.facebook.com/balamiro.slavgem

Bikovačka Trenčín

Ahojte všetci rád by som si tu našiel nejakú pohodovú parťáčku na cykloturistiku v TN a okolí. Hocikedy hocikde sa kľudne aj cez týždeň niekam ísť povoziť. Samého ma to až tak nebaví. Keď toto nejaká parťáčka čítaš a budeš mať záujem tak kľudne napíš mi na mail duchanisko@gmail.com poprípade správu na Facebook Dušan Súčansky.

Bike okolie PB

Prida sa niekto dnes na biku ? PB...gigi16@azet.sk

E-bikery PU a okolie.

Ahojte, chcel bi som dat dokopy partiu e-bikerov z PU a okolia na obcasne vylety - cykloturistiku po okoli, alebo aj niekde po slovensku.Vsetko zalezi na case a dohode.Kto bi mal zaujem a chut sa pridat nech sa ozve na motobudo1@gmail.com.Myslim si ze na veku az tak nezalezi,hlavne ide o zazitky a srandu.

Stelvio Bike Day 31.8.2019 (Taliansko)

Zdravím všetkých cyklonadšencov a cyklovýletníkov.

S kamarátom organizujeme malý cyklovýlet do Talianska na "Stelvio Bike day", ktorý sa bude konať 31.8.2019 v sobotu. Bereme poloobytnoú dodávkou s nosičom pre 4 bicykle.

Ide o deň kedy bude cesta do sedla Stelvio uzatvorená a bude patriť iba cyklistom. Jedná sa o 25 km trasu po asfalte do sedla, ktoré sa nachádza 2758 m.n.m (viac info tu https://www.south-tirol.com/event/167/stelvio-bike-day).
 

Bicyklom po Slovensku

Ahojte hladam kamosa/ku z okolia PB PU ZA na cyklotrasy alebo aj turistiku po Slovensku pripadne moze byt aj z celeho Slovenska len aby sme sa dohodli a isli . Ak by ma chcel niekto kontaktovat moj email : esteban.tamasi@gmail.com pripadne mozme cez viber ci msg .. Vdaka a pekny den

Cyklo vylety

Ahojte, nejaky partak na bike? Rada pojdem na mensie vylety...
Od 30 do 38 rokov. Kontakt: livinglifegirl@azet.sk

Cyklotrip na ťažko

Ahoj budúci týždeň posledný augustový parťák partacka na cykloturistiku na ťažko by sa nasla.trasa na dohode návrh Slovinsko plus Chorvátsko spanie v stanoch píš na FB Pavel skvarka alebo na pavel.skvarka@gmail.com

Michal

Ahoj siel by niekto,koniec augusta,zaciatok septembra,cyklovxlet,tur,hocikde po sk,...pitulo210@azet.sk

Alpy

Čaute, mal by niekto záujem? Termín odchodu je sobota 17.8 o 4:27 z Bratislava - Petržalka alebo 6:30 Viedeň. 4 dni s ubytkom cez Stelvio národný park, odchod 21.8 streda z Udine ráno vlakom späť do Viedne.

Trasa:

https://www.bikemap.net/en/r/5203971/