HODNOTENIE CESTOVNÝCH KANCELÁRII

Typ obsahu

Nepodarený zájazd s CK BUBO Kuba Absolut total 14.2.-29.2.2020

Kuba Absolut total  14.2.-29.2.2020 – Sťažnosť  za nedodržanie itineráru a systematické a vedomé okrádanie účastníkov zájazdu sprievodcom CK BUBO  Ľuborom K. a jeho partnerom zo strany Cubacanu – Jorge  počas zájazdu upravovanými cenami v reštauráciach, občerstveniach a miestnej doprave.

bubo

CK Dream Destination

Ahoj, chcem sa spýtať, má niekto skúsenosti s CK Dream Destination, majú celkom dobrú cenu na New York oproti klasickým overeným cestovkám. Ďakujem.

CK Turancar

Rad by som pridal k svojmu prispevku CK Turancar nasledovne: nikde v zmluve (cital som ju 2 hodiny) nebolo napisane, ze nie je mozne zrusit zajazd 4 dni pred zajazdom. Samozrejme ak zakaznik chce zrusit zajazd v den zajazdu to by davalo zmysel ale 4 dni pred zajazdom je problem zrusit zajazd? Myslim, ze cesi volaju takychto "podnikatelov" smejdi.

CK Turancar

Mam velmi negativnu skusenost s CK Turancar. Rezervoval som si zajazd na Viedenske vianocne trhy bohuzial som musel tuto rezervaciu s rodinnych dovodov zrusit. Zavolal som CK Turancar 4 dni pred terminom zajazdu avsak na moje prekvapenie mi pracovnicka povedala, ze zajazd nemozem zrusit a ze ma posuva na pravne oddelenie. Odhliadnuc od protipravneho konana CK Turancar ma taketo spravanie velmi ponizilo a presvedcilo, ze CK Turancar nie je poctiva firma. Nechapem ako vobec mozu takto komunikovat so zakaznikom.

Cesta s Turancarom do Svajciarska

Cestoval som 22 hod za Košíc do Bernu. V autobuse žiaden televízor, počas celej jazdy dostanete trojdecovu čistú vodu. Kávu alebo čaj nečakajte. Turancar nech pozrie aké autobusy má konkurencia. Strašná cesta za 105 eur

CK Objavuj svet

Mali sme tú česť cestovať s CK Objavuj svet tento rok v novembri do Peru. Bola to obrovská katastrofa . Celý pobyt bol založený iba na maximálnom zisku pre cestovnú kanceláriu. Zájazd bol bezdôvodne menený , hotely katastrofálne . Z prísľubov cestovky nebol splnený asi ani jeden . Museli sme si nájsť zaplatiť vlastný hotel na dve noci. Pobyt bol riešený veľmi amatérsky .Po príchode sme všetci účastníci podali reklamáciu na zničenú dovolenku . CK nám ponúkla ako kompenzáciu 50 EUR a to len ubytovanie, ktoré sme museli zaplatiť v Peru stálo cca 150 EUR .

CK ESO TRAVEL skúsenosti

Máte skúsenosti s CK ESO TRAVEL?Chceme si cez nich objednať zájazd do USA.

CK Dobrezlavy

Cuba, Gran Caribe Club Kawama. Dovolená co se týká přírody velice krásná , hotel ve Varaderu - Kawama na urovni pokoje v pořádku. Velká spokojenost s delegáty Antonem. Bohatá strava, dobré saláty i vepřové a hovězí jídla, rybí speciality. Pláž je samozřejmě nadherná , to se týká i moře , jen o lehatka by měla být větší péče. Pobyt se nám líbil.

Islandii.com cestovná kancelária na Maldivy

Ktokoľvek o tejto agentúre vie alebo počul? Z webovej stránky to vyzerá, že majú rôzne zájazdy na Maledivy

Ck ETI

Tento rok som bol 2x cez ETI v Egypte a bol som spokojný so službami CK aj hotela Grand Resort Hurghada. Dovolenka prebehla v najlepšom poriadku. Za tie peniaze pekná dovolenka.