Hotel EUFÓRIA*** v Novej Lesnej

Hotel Eufória sa nachádza priamo pod končiarmi Vysokých Tatier na okraji obce Nová Lesná a pýši sa tým najkrajším vyhľadom na Tatry. Tomu je tak najmä pri výhľade z panoramatickej zimnej záhrady. Pre hostí má pripravené komfortné ubytovanie v moderne zariadených izbách, prestravovať sa môžete v štýlovej reštaurácii.

Máte tu však aj možnosť relaxovania a regenerácie v rehabilitačnom centre ako aj športovania a aktívneho trávenia voľného času.

Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách so samostatnými kúpeľňami, hydromasážnou sprchou a televízorom. K dispozícii sú aj priestranné izby typu Lux a izby pre imobilných hostí.

Reštaurácia ponúka stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Môžete si príjemne posedieť v už spomínanej zimnej záhrade s krásnym výhľadom na tatranské štíty. Rehabilitačné centrum priamo v hoteli poskytuje procedúry, masáže a nachádza sa tu aj sauna, solárium a posilňovňa. Môžete si zahrať stolný tenis, stolný futbal a tenis na vonkajšom tenisovom kurte. V hoteli je možné zorganizovať školenia a obchodné rokovania využitím kongresovej miestnosti.