KARAVANY

Typ obsahu

Karavanom na juh Francuzska

Ahojte,máš autokaravan a nevieš kam v auguste 2020?  napíš  na   mirk@zoznam.sk

Karavanem po Asii?

Ahoj, v listopadu máme s rodinou v plánu dovolenou na Srí Lance, máme se před cestou nějak vybavit proti malárií? Budeme cestovat hlavně přírodou - pláže, hiky a čajové plantáže. Ve městěch téměř čas trávit nebudeme.

Něco jsem si našla už tady: https://www.maledivy-sri-lanka.cz/sri-lanka-dovolena/sri-lanka-ockovani . Píší tam, že se malárie na Srí Lance vyskytuje jen ojediněle, ráda bych se ale poptala i tady na váš názor, lidí, kteří to tam procestovali.

Taliansko, Sardinia

Plánujem v októbri na cca 2-3tyzdne na vlastnom karavne s mojim psom cestu do tepla. Pridá sa niekto ? 

Ukrajina od 7.7.2018

Zdar, s priateľkou sa chystáme pozrieť Ukrajinu ideme autom v ktorom aj spime a všetko. Neplánujeme žiadne presne ciele ideme na 3 týždne tak povediac na pohodu. Boli by sme radi keby sa niekto pridal kto vyznáva podobný spôsob cestovania, spoznávania. Prípadne radi sa stretneme s niekým kto tam bude v termíne od 7.7.2018 - 28.7.2018. Nemáme zrovna karavan ale upravený Ford Galaxy.

 

Do tepla

Hladam si partacku na cestovanie s karavanom

Úprava auta na spanie

Zaujímalo by ma, ako si upravujete normálne autá na spanie. Všetky autá od SUV, MVP až po normálne osobáky. Rôzne nápady, skúsenosti, zlepšováky, fotky.

Pozicanie karavanu

Ahojte, neviete poradit kde by si dalo pozicat obytne auto za rozumnu cenu? :) kedze sa mozno chystame len dvaja, staci nam aj mala dodavka prerobena na obyvaku :)) nic velke a luxusne.

obytny prives na roadtrip po Balkane

Ahojte, s partiou by sme radi vyrazili na trip po Balkáne v auguste tohto roku a hladame niekoho kto by nam za rozumnu cenu pozical obytny prives.

Norsko na karavane

Veľmi dobrý článok o karavanoch máme tu, z cesty po Norsku:

http://www.dobrodruh.sk/cestopisy/karavanom-po-norsku

Karavanom po Europe :)

chcel by ist niekto na trip cez europu na cca 2 mesiace so mnou na mojom karavane?