Pod názvom Kudy z nudy nájdete na internete projekt Českej centrály cestovného ruchu - CzechTourism, ktorý ponúka komplexnú ponuku pre každého cestovateľa, či už domáceho alebo zo Slovenska.
Cestovateľské fórum
ZH- Krahule ,Skalka
Ahoj, nema chuť sa niekto negativny , pridat cez vikend na prechadzku, len rak sa vyvetrat buť naBijkovačka
Čautepartacka - hory, voda, roadtripy
Ahoj,partacka - hory, voda, roadtripy
Ahoj,Turistika v okolí Zvolena
Zdravím, hľadám parťáčku/parťáka na turistiku v okolí Zvolena, na veku nezáleží, najlepšie cez víONLINE AKTUÁLNE: Slovák behá po Slovensku a radí kam vyraziť na menej známe miesta
Veľa Slovákov sa teší z toho, že má otvorené možnosti cestovať do celého sveta.Túry, Malé Karpaty, Santiago de Compostela
Ahojte,Túry, Malé Karpaty, Santiago de Compostela
Ahojte,
Outdoor katalóg
Oficiálne sa športový osud Sportrysy datuje od roku 1993. Tento príbeh sa ale začal odohrávať už oveľa skôr. V deň, keď mladý neskúsený nosič z podtatier, vyšiel na svoju prvú vysokohorkú vynášku.
River Side ponúka ubytovanie v Jasnej v objatí pravej tatranskej prírody na brehu riečky Demänovka len 100 m od známej Demänovskej ľadovej jaskyne. Svojou polohou River Side predstavuje ideálne štartovacie miesto pre lyžovačku v Jasnej alebo letnú turistiku v Nízkych Tatrách.
Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti medzinárodnej mikrobusovej prepravy osôb a veľa spokojných klientov nás presvedčilo rozšíriť naše služby.
V špecializovanej predajni Mapy sveta nájdete viac ako 10.000 máp, atlasov a sprievodcov svetových vydavateľstiev, glóbusy, obrazové publikácie, cestopisy, plány miest.