Cestovateľské fórum
Cestovanie po Európe
Ahojte, som žena 22 rokov, z Piešťan, hľadám kamarátku na cestovanie po Európe, najlepšie AmsterdUganda
Cawte, nechysta sa niekto buduci rok do Ugandy na horske gorily?Hľadám kamarátku z východu
Ahoj je mi 29r Hladam si kamarátku kt by sa rada pridala na dovolenku - december aj cez sviatkyOd 15-22-23 december niekto Singapur a kuala lumpur ?
Zdravim nechcel by niekto ist do Singapuru a kuala lumpur od 15.12 do 22-23.12 ?Zimna turistika v Tatrách. 23.12
Ahoj,chystám sa na zimnu turistiku v Tatrách 23.12.odchod a návrat z KE.Ayahuasca
Ahojte. Rád by som išiel skúsiť ayahuasku niekedy v januári alebo vo februári 2020.3.12. v Martine, 10.12. v Poprade a 11.12. v Bratislave - SNOW FILM FEST - 6 zimných filmov / 4.12. Brit Rock v Bratislave
Lezenie na Antarktíde s Alexom Honnoldom, freeride sopky na opustenom ostrove Onekotan uprostredVIETNAM MAREC 2020
Ahojte,
Outdoor katalóg
Poďte s nami spoznať krásu a romantiku divočiny v africkej savane, autentický a fascinujúci slobodný raj zvierat.
Máte domáceho miláčika a chystáte sa na dovolenku v zahraničí? Cestovné poistenie môžete uzatvoriť aj pre vášho psíka či mačičku!
Lacné letenky nájdete na našom portáli rýchlo a jednoducho. Stačí ak vyplníte formulár v ľavom hornom rohu a letenky máte do pár minút v mejle.
Vitajte v jednom z najkrajších kútov Slovenska, vitajte v prekrásnej Malej Fatre kde Vás čaká malebná dedinka Terchová, známa svojimi tradíciami ako aj tým, že sa tu narodil najznámejší slovenský z
Cyklistické prilby Uvex sú vhodné na cyklistiku aj korčuľovanie a patria k svetovej špičke vo svojej kategórii.