Najlepšie handmade masky na karneval pre deti a  dospelých

Nataly Tkáčová - 27.1.2016
Karnevalovu zábavu zbožňujú hádam všetci. Premýšľali ste už nad tým, akú masku si zaobstaráte tento rok? Ak nie, nezúfajte! Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov a  nápadov na tie najoriginálnejšie karnevalové masky, ktoré si môžete vyrobiť v  pohodlí vášho domova.

Zábavný kostým pre deti

Domáca zábavné kostýmy sú vždy skvelým spôsobom ako začať konverzáciu. Ľudia sa často ostýchajú a  práve tento druh masky je pre tieto situácie ideálny. Deti oblečené v  tomto vtipnom kostýme sa taktiež cítili pohodlne. Zábavná maska je úspechom každej party.

Kostým v  štýle „50 odtieňov sivej“

Nechajte sa inšpirovať filmami, knihami, známymi osobnosťami či humornými obrázkami. Ninja korytnačky, Barbie, Ken či Mimoni sú obľúbenými postavami, ktoré možno ľahko napodobniť. Veci každodenného života ako mobil, google, internetový prehliadač či soľ a  korenie sa taktiež dajú kreatívne pretransformovať do kostýmov. Filmy ako „Hore“, „Vo štvorici po opici“ či „Hry o  život“ sú v  kurze aj tento rok.
V  priložených obrázkoch vyššie si pozrite všetky nápady aké masky na karneval si ľudia po celom svete boli schopní doma vyrobiť:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zdroj: tripzilla.com
 
Komentáre Disqus