Najväčšia výstava stanov na Slovensku

Jozef Terem - 16.6.2016
Už sa to blíži, lahôdka pre všetkých turistov, dobrodruhov, cestovateľov a milovníkov prírody. Výstava stanov pod holým nebom je tu! 22. až  26. júna 2016 sa na letisku v Liskovej pri Ružomberku koná 2.ročník Výstavy stanov, kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku.
 
Ak sa chystáte tento rok zakúpiť nový stan alebo chcete byť zorientovaný v oblasti outdoor výstroje, hor sa smer Ružomberok. Výstava sa začína už v stredu, čo je výhodné pre všetkých, čo sú z okolia. No pokračuje aj cez víkend, pričom si môžete naplánovať turistiku a výlet práve do okolia Ružomberka a zabiť tak dve muchy jednou ranou :)
 
Stany aj kempingové príslušenstvo si môžete vyskúšať priamo na mieste v reálnych podmienkach. Stany, karimatky, spacáky a výbavu na varenie... Pritom budú k dispozícii odborní poradcovia, ktorí vám poradia ako si správne vybrať vhodnú vystroj podľa vašich potrieb a nárokov. Súčasťou akcie je aj večerné kempovanie a ukážky používania čeloviek Petzl, Beal, Fenix, Mammut, Led Lenser, BlackDiamond.
 

Navyše, priamo na mieste hrozia zľavy až do 60%

Myslí sa aj na rodinky s deťmi a preto budú súčasťou podujatia ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, maľovanie na tvár a animátori pre deti, mobilná lezecká stena pre deti, vyhliadkové lety na vrtuľníku nafukovacie atrakcie a mnohé iné.
A prečo ešte prísť? Aj preto, že pri kúpe produktu budete zaradený do žrebovania o hodnotné ceny.
 
Viac info priamo na webe vystavastanov.sk
Komentáre Disqus