SEM PÍŠTE, ČO VÁS ŠTVE!!

Typ obsahu

stratená hračka Tatry Zelene Pleso Bela Voda

Jeśli to Wasza zgubiona zabawka to czeka na parkingu Bela Voda /

ak je to vaša stratená hračka, čaká na parkovisku Bela Voda

 

Foto

Práca na chate Alpenverein-u v Alpách

Zdravím,
momentálne pracujem na chate pod správou Alperverein-u v rakúskych Alpách. Zaujímalo by ma, či máte niekto nejaké skúsenosti z prácou na týchto chatách a aké boli vaše pracovné podmienky, nakoľko v mojom prípade je to na hranici únosnosti. Minimum voľného času, príšerný prístup majiteľov (už 3 kolegovia skončili lebo to nedávali), pracovná doba cez všetky limity a plat, ktorý odpracovanému množstvu rozhodne nezodpovedá... A to nie som žiadna padavka, náročnú prácu som očakával, ale čo je veľa, to je veľa.
Vďaka za odpovede.
Zdar

Inzeráty vo fóre

1.) Navrhujem zo stránok vymazať všetky inzeráty staršie ako mesiac, pri ktorých svieti nula v poli odpovede.
Prečo? Monoho krát zadavateľ inzerátu dostane doplňujúcu otazku, na ktorú ani nemá záujem odpovedať. Staré inzeráty sa posúvajú dole, a pochybujem, že niekto roluje viac ako stránku dozadu v mesiac starých inzerátoch, aby odpovedal na niečo, čo už dávno neplatí. Resp. aby odpovedal niekomu, kto zadal inzerát a viac nemá potrebu komunikovať.

Pozor na Firmu K4Trading sro uz od 5.11.2018 je pani Horvathova majitelka Firmy.

Mili priatelia, cestovatelia. Davajte si pozor na Portal dobre zlavy a Firmu K4Trading sro. poskodili a oklamali uz vela ludi, ohladne dovoleniek. Tato Firma nema telefony, kontakt je len cez Email, aj to iba, ak sa im zrovna chce napisat. Zoberu od vas peniaze za dovolenku a potom ju zrusia, alebo vam kupia iba jednosmerne letenky a Hotel nie, porusuju zakony, nedodaju vam kompletne dokumenty ku vycestovaniu, pokyny na dovolenku, uplne nezmysli, robia taketo rozne podfuky na ludi. Prosim, dobre zvazujte cez koho idete na dovolenku. Uz od 5.11.2018 ma Firma novu majitelku p.

Silvester v Ríme

Ahojte! Sme traja chalani a rozhodli sme sa zažiť nadchádzajúci nový rok niečo iné. Kúpili sme letenky do Ríma (27.12-3.1) za super cenu 65€ aj s 10kg batožinou pre každého. Je to z BA. Nechcel by sa k nám niekto pridať? :)

Odporúčania najlepších slovenských syrov?

Ahoj! Po prvé, ospravedlňujem sa za svojho Slováka, pretože to nie je môj rodný jazyk.

Mám v pláne otvoriť obchod v môjoj krajine na predaj dovezeného syra z celého sveta, vrátane Slovenska! Počas môjho výskumu som sa stretol s mapou rôznych európskych syrov:

https://scontent.fzag2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34161689_38162371565368…

DOBRODRUH

Ja neviem ako ostatných, ale mňa hrozne štve tá skurvená chapta ktorú mi nikdy nechce systém vziať na prvý krát.

Najväčšia petícia za reguláciu poľovníctva - 50 tisíc podpisov

ahojte, vec je natolko vazna, ze to davam aj sem -Slovné a fyzické konflikty s turistami a fotografmi -Verejne známe prípady zastrelených mačiek a psov -Alkohol na poľovačkách -Trávenie dravcov

CK DAKA

Kedze majitel CK DAKA nereaguje na maily....podla sekretarky, uz odpisal, potom je na dovolenke.....tak pisem sem...dna 23.07.2016 som sa zucastnila zajazdu do Tropicaria do Budapesti, podotykam, ze a