Chata Mária - Králiky

mir - 3.6.2010

Chata Mária je ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. Ubytovanie poskytujeme v ôsmich dvojposteľových izbách...

Chata Mária je ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. Ubytovanie poskytujeme v ôsmich dvojposteľových izbách...


Návštevníci Banskej Bystrice si okrem krajského mesta radi zájdu do jeho malebného okolia, kde sa im ponúka príležitosť príjemne stráviť voľné chvíle oddychu v panenskom lone prírody. Na svojich potulkách nezabudnite nazrieť do dediniek Tajov, Králiky, Kordíky. Keď Vaša cesta povedie do raja lyžiarov a turistov na Králiky nájdete miesto na duševnú relaxáciu v lone prírody s možnosťou športového vyžitia Chatu Mária.

Chata Mária je ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. Ubytovanie poskytujeme v ôsmich dvojposteľových izbách a šiestich trojposteľových izbách s prístelkom. Sociálne zariadenia sa nachádzajú v blízkosti izieb na každom podlaží. Zariadenie je vybavené spoločenskou miestnosťou, v ktorej je televízor, satelit, video. Má vlastnú kuchyňu a jedáleň, pri ktorej je v prevádzke bufet.Pred chatou sa nachádza ohnisko a priestory vhodné na rôzne hry alebo posedenia.

Okolie tohto zariadenia je vhodné na prekrásne prechádzky prírodou, ale aj na náročnejšie turistické výstupy. Osem kilometrov od chaty je počas celého roka v prevádzke krytá plaváreň, v lete plážové kúpalisko. V zimnej sezóne si môžete zalyžovať na pripravených lyžiarskych tratiach pre zjazdové a bežecké lyžovanie.

Kontakt :
Mgr. Jozef Cimerman,
976 34 Králiky - Banská Bystrica
Tel: 048/419 76 66, 048 / 419 76 54
e-mail: chatamaria@host.sk

www.chatamaria.host.sk

 chata_maria_3    chata_maria_1

 

 

Komentáre Disqus