Hotel Plejsy

Hotel PLEJSY - 4.1.2017

V krásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja Vás víta hotel PLEJSY s neopakovateľnou atmosférou a výhľadom na štíty Tatier.

Tento kraj svojim čarom, kontrastom údolí, vysokých štítov, zelených lúk, a pasienkov, splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi  v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní, ktoré nás sprevádzajú na potulkách turistickými chodníčkami. Pri prechádzkach historickými zákutiami blízkeho okolia sa pokocháte krásou Spiša, Spišského podhradia, Spišského hradu a zároveň načerpáte nové sily, či strávite chvíle oddychu.

Prekrásnu prírodnú scenériu tohto kraja dopĺňa moderný novopostavený hotel Plejsy s ubytovacou kapacitou 186 lôžok v 45 dvojlôžkových izbách, 15 apartmánoch, vrátane 30 prísteliek. A to nielen architektonicky. Ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi s ohľadom na jeho potreby a požiadavky. Ak si teda chcete vychutnať okolitú prírodu a prostredie v dostatočnom komforte a so službami na úrovni, hotel Plejsy je tou správnou voľbou. Hotel je pritom svojou vybavenosťou veľmi vhodný aj pre rodiny s deťmi. Samozrejmosťou je skvelý šéfkuchár, odborník na chutnú domácu kuchyňu, no v ponuke hotela sú aj balíčky produktov zamerané na relax a regeneráciu organizmu.


wellness-virivkaPôžitok Vám zaručí Vital ISIS Paradise – vnútorný komplex zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl - vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, Kneippov kúpeľ. Namáhané a unavené svaly, možno aj z dlhého sedenia pred počítačom, si nechajte premasírovať vo vírivke alebo si zaplávajte v bazéne. Osviežte sa na vodnej ceste a pospite si v tepidáriu. A zakončite to klasickou alebo športovou masážou.

plejsy_izbaSte radšej za aktívny oddych? Nech sa páči! Príďte si zahrať bowling, biliard, tenis a golfový trenažér vyskúša Vaše golfové zručnosti. Priamo v hoteli je totiž k dispozícii špeciálny golfový simulátor, ktorý vás prenesie na svetovo známe golfové ihriská. Pre víťazov aj porazených je k dispozícii nočný bar. Vaše ratolesti a naši najmenší VIP hostia nájdu útočisko v detskom kútiku a ihrisku plnom zábavy.

Hľadáte vhodné miesto pre obchodné rokovanie, firemnú akciu, seminár, stretnutie či iné spoločenské podujatie? Pre Vás i Vašu spoločnosť Vám ponúkame využiť služby nášho zariadenia. Zabezpečíme Vám kompletný servis „šitý na mieru“ a individuálny prístup s prihliadnutím na všetky Vaše predstavy a požiadavky.

Zaujímavostí v okolí

 logo_1_final
Hotel Plejsy
Wellness & fun resort

Cintorínska 3
053 42 Krompachy
tel.:    + 421 53 / 429 8015
fax:    + 421 53 / 429 8016
mobil: + 421 / 911 240 021
e-mail: hotel@plejsy.sk
web: www.hotelplejsy.sk

Hotel PLEJSY sa nachádza v krásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, ktoré sú bohaté na históriu a nenahraditeľné svojimi prírodnými krásami a jedinečnosťou. Pozývame Vás navštíviť aspoň niektoré z nasledujúcich zaujímavostí a atrakcií:

Spišský hrad
Patrí medzi najrozsiahlejšie hradné zrúcaniny na Slovensku a zároveň aj v strednej Európe. Národná kultúrna pamiatka a lokalita Svetového dedičstva UNESCO.
Vzdialenosť: Plejsy - Spišský Hrad: 15 km

Spišská kapitula
Najvýznamnejšou stavbou v Spišskom Podhradí je neskoro-románska Katedrála sv. Martina, ktorá je spolu s ostatnými pamiatkami v okolí Spišského hradu, zapísaná do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO Malebné mestečko nadchne svojim pokojom a krásou.
Vzdialenosť: Plejsy - Spišské Podhradie: 16 km

Levoča
Starobylé mesto LEVOČA ležiace na východe regiónu Spiš je doslova kultúrno-historickým pokladom medzi slovenskými mestami s množstvom stavebných pamiatok viažuce sa k slávnym dejinám mesta. Od júna 2009 patrí do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.
Vzdialenosť Plejsy – Levoča: 31 km

Jaskyňa Zlá diera
Jedinou známou a od roku 1999 sprístupnenou jaskyňou v najbližšom okolí je Jaskyňa Zlá Diera pri obci Lipovce. Zlá Diera je výnimočná práve veľmi citlivým spôsobom sprístupnenia, pri ktorom návštevník s prilbou na hlave prechádza so sprievodcom tajuplné podzemie.
Vzdialenosť: Plejsy – Lipovce: 26 km

Kaštieľ v Markušovciach, letohrádok Dardanely
Pôvodne renesančný, neskôr rokokovo upravený kaštieľ obklopený parkom, reprezentačné sídlo feudálnych majiteľov v centre obce Markušovce - Mariássyovcov. V areáli kaštieľa letohrádok Dardanely.
Vzdialenosť: Plejsy – Markušovce: 25 km

Národný park Slovenský raj
Slovenský raj je turisticky mimoriadne príťažlivou krajinou krasových planín a tiesňav, ktoré turisti prekonávajú po rebríkoch popod hučiace vodopády a povrchové krasové javy. V roku 1988 bol vyhlásený za národný park. Má rozlohu 19 763 ha a ochranné pásmo 13 011 ha.
Vzdialenosť: Plejsy – Slovenský raj: 35 km

Aquacity Poprad
Relaxačno-športový areál Aquacity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C.
Vzdialenosť: Plejsy – Poprad: 56 km

Komentáre Disqus