Videá

Hon za muším koláčom

Video záznam z cesty po Afrike, kde sa v tejto časti snažíme nájsť slávny "muší koláč".

Západné Tatry v krásnom jesennom šate

Náš posledný krásny výlet v Západných Tatrách v jesennom šate. Trasa začína neďaleko hotela Permon v Podbanskom a ide na Veľkú Kamenistú 2127m cez Kamenistú dolinnu.

All Or Nothing _ Prolog

Krátky Prolog ku filmu, ktorý sa chystá na Vianoce.

Message from Mulhacén

Pár dní leta 2017 som strávil s kamarátmi z Polska v Španielsku. Dovolenka to bola úžasná, no najkrajšie pocity a spomienky vo mne zanechala najvyššia hora kontinentálneho Španielska - Mulhacén.

Nezabudnuteľná dovolenka v Španielsku - od mora až po Mulhacén

VIDEO: Tento rok som sa vybral na dovolenku s kamarátmi z Polska. Rozhodli sme sa pre Španielsko, kde sme strávili dovolenku plnú zábavy, cestovania a najmä krásnej prírody.

Nezabudnuteľná dovolenka v Slovinsku a Rakúsku

VIDEO: Po minuloročnej nádhernej dovolenke v Talianskych Dolomitoch, sme sa pre tento rok s partiou rozhodli navštíviť Júlske Alpy v Slovinsku.

Čarovná Dolina Kościeliska v Západných Tatrách

VIDEO: Nádherná, ľahko dostupná dolina v poľskej časti Západných Tatier – Dolina Kościeliska. Dolina Kosceliska je jednou z hlavných a najnavštevovanejších dolín Poľských Západných Tatier. Je dlhá asi 9 km a pokrýva plochu 35 km2.

Forever in our Hearts

VIDEO: S priateľkou mame veľmi radi cestovanie a hlavne zoologické záhrady, kde si vieme oddýchnuť pri zvieratách. Okrem toho sme sa potulovali po rôznych miestach na Slovensku a Česku, kde som zbieral zaber po zábere. Tak vzniklo ďalšie video do môjho portfólia. Miesta, ktoré sme spolu s priateľkou natočili: Drápské svetničky, Zámok Troja, Košice, Košická rozhliadna, Liptovská Mara, Ružomberok, Zoo Košice, Zoo špišská Nová Ves, Zoo Kontakt- Liptovský Mikuláš, Zoo Praha, Praha, plavba po Vltave.