Fórum cestovanie

Fórum Témy Príspevky Posledne pridané
folder
Spolucestovateľ do sveta! Chcete cestovať po svete no nemáte s kým? Nato slúži cestovateľská zoznamka Dobrodruh.sk. Ak hľadáte partnera na spolucestovanie do Ázie, Ameriky, Afriky, Austrálie, či na kraj sveta, napíšte to sem. Nájdete partnerov na tie najodvážnejšie nápady a expedície. Ak sa Vám na Dobrodruh.sk podarilo zoznámiť a zažiť čokoľvek zaujímavé, napíšte nám! Vaše zážitky zverejníme: info@dobrodruh.sk. Buďte informovaní a používajte RSS na nové príspevky!
1514
4351 Nicaragua/K ...
napísal Anonym
3 hod 9 min ago
folder
Spolucestujúci na dobrodružné cestovanie a expedície po Európe a blízkom okolí. Vyrazte spolu ale aj k moru za oddychom, na poznávací zájazd, zažite plážový život a zábavu... Práve tu je správne miesto, ak chceš spoznať Európu v spoločnosti nových ľudí. Napíš sem do Fóra kam a kedy sa chystáš vyraziť a zaručene sa ti ozve nový spolucestovateľ. Ak ste na spoločných potulkách zažili niečo zaujímavé, pošlite nám článok + fotky. Vaše zážitky a skúsenosti zverejníme na Dobrodruh.sk: info@dobrodruh.sk. Buďte informovaní a používajte RSS na nové príspevky!
1818
5076 Nájdu sa ...
napísal Anonym
1 hod 40 min ago
folder
Objavuj krásy slovenskej prírody, pamiatky a zaujímavé miesta v spoločnosti ľudí rovnakej "krvnej" skupiny. Ak ťa láka turistika, šport, cestovanie, či krásy Slovenska, no chýba ti spolucestovatel, napíš to sem a v krátkom čase tu určite objavíš partnera na spolucestovanie. Nezabudnite sa podeliť o dojmy s ostatnými a na info@dobrodruh.sk nám pošlite aspoň krátky text a fotky o vašich spoločných zážitkoch a skúsenostiach. Buďte informovaní a používajte RSS na nové príspevky!
667
1812 putovný splav
napísal M (bez overenia)
3 hod 8 min ago
folder
Hodnotenie cestovných kancelárii je tu iba pre Vás! Ak sa chystáte na dovolenku, či cestovať do sveta cez cestovnú kanceláriu je veľmi vhodné túto cestovku preveriť. Do rúk CK vkladáte svoje peniaze a pri extrémnejších výpravách neraz aj zdravie. Ak máte pozitívne, či negatívne skúsenosti, napíšte to do Fóra - Hodnotenie cestoviek. Pomôžete tak ostatným pri rozhodovaní a zároveň sa zvýši tlak na profesionálny prístup v CK. Pre objektívnosť vás prosíme, pozitíva aj negatíva menujte konkrétne - lokalita, hotel, dátum zájazdu, prípadne trasa cesty, meno sprievodcu a najlepšie aj vaše meno. Príspevky sú zverejnené v súlade s Ústavou SR - čl. 26 Ústavy SR o Slobode prejavu a práve na informácie. Nejedná sa však o názory prevádzkovateľa webu, ale o názory fyzických osôb, ktoré prispievajú do Fóra, pričom prevádzkovateľ za ich názory nezodpovedá, ani ich ďalej nešíri vo vzťahu k tretím osobám a na ich podklade nezverejňuje žiadne ďalšie publikácie, články, či hodnotenia a teda nijako svojim konaním nespôsobuje škodu inej strane.
191
2353 Cestovná ...
napísal N (bez overenia)
15 hod 35 min ago
folder
O konkrétnej krajine, príprave na cestu, víza atď... Chystáte sa na cestovanie po svete, poznávací zájazd, dovolenku, či organizujete outdoor expedíciu? S tým súvisí množstvo príprav, pričom nemožno zabudnúť ani na najmenšie detaily. Ak potrebujete odborne poradiť, ste na správnej stránke! V našom fóre rady pre cestovatelov sa dozviete všetky potrebné informácie od širokej komunity svetobežníkov, ktorí vám poradia na základe vlastných skúseností.
233
569 Dovolenka ...
napísal Filip (bez overenia)
1 deň 17 hod ago
folder
Outdoor bazar slúži na nákup a predaj použitej výbavy pre cestovateľov, turistov, cykloturistov, vodákov, horolezcov, čiže všetkých nadšencov outdoorovych aktivít. Potrebujete výbavu na vaše outdoorové koníčky, no nechcete zbytočne utrácať peniaze za nový tovar? Alebo naopak, potrebujete sa zbaviť stanu, spacáku, foťáku, turistického oblečenia, knižných sprievodcov a podobne?
131
264 Predam Malarone
napísal radochudy
07/12/2017 - 19:58
folder
Kalendár podujatí - sem môžete zverejňovať, čo sa kedy a kde koná. Všetky cestovateľské, turistické, horolezecké a vodácke akcie. Cestovateľské festivaly, cestovateľské kino, cestovateľské prednášky, premiéry filmov, rôzne výstavy, turistické a horolezecké zrazy... Ak chcete zverejniť aj priamy link, môžete tak urobiť, ak na oplátku zverejníte aj vy link na Dobrodruh.sk na svojom webe! Vždy nám však o tom napíšte správu na info@dobrodruh.sk.
45
52 Od dnes sa ...
napísal Peter Daman (bez overenia)
07/04/2017 - 19:44
folder
Všetko o karavanoch. Nakoľko karavaning je čoraz obľúbenejšia forma cestovania, rozhodli sme sa založiť toto fórum. Ak potrebujete rady alebo informácie o karavanoch, či sa naopak chcete podeliť o skúsenosti, vaše príspevky sú vítane. Ak hľadáte partnerov na cestu karavanom, zverejnite svoj inzerát.
12
36 Pozicanie ...
napísal Anonym
05/25/2016 - 09:09
folder
Diskusia k článkom zverejnených na Dobrodruh.sk
308
8471 Rómovia ...
napísal hrdá cigánka (bez overenia)
07/19/2017 - 17:24
folder
Sťažnosti, postrehy na všetko a všetkých:)
25
471 Najväčšia ...
napísal jano (bez overenia)
04/17/2017 - 14:37
folder
Podeľte sa o skúsenosti, kam sa vybrať na výlet s rodinou. Môže tu zverejniť svoje skúsenosti z návštevy rôznych prírodných lokalít, parkov, hradov, zámkov, zariadení pre deti. Prosíme vás, svoje skúsenosti odporučte vo vami sformulovaných vetách a nepridávajte linky na iné web stránky. Ďakujeme
13
25 Stanovacka ...
napísal Anonym
06/20/2017 - 19:48
folder
Fórum o našej a svetovej histórii
14
70 Zaujimavy ...
napísal Čiernokňažník (bez overenia)
08/30/2016 - 22:31
folder
Fórum pre fanúšikov Divokého Západu
11
27 Dovolenka ...
napísal Anonym
09/16/2016 - 22:46