Júl/August 2014 výlet do Portugalska stopom

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Možno až príliš v predstihu ,ale aspoň orientačne chcem zistiť či by sa niekto podujal na ceste do Portugalska stopom cez leto 2014. Rada by som videla pieskovcové skalné útvary v Algrave,chcela by som toho vidiet čo najviac ,zastaviť sa aj v iných štátoch,popozerať nejaké pamiatky,zaujímavosti ...

Ahoj, ja by som chcel ist autom buduci rok do Portugalska (uz som bol pred zopar rokmi lietadlom). Ale nie moc cez najvyssiu sezonu. Ty si asi studentka, ze? Keby si mala zujem o tom pokecat napis na moj email [email protected]

Ja som chcel ist stopom do Portugalska uz tohto roku ale zial nevyslo mi to. Preto by som chcel ist na nasledujuci a tiez uz som o tom rozmyslal predcasne hladat niekoho s rovnakym planom.Lebo na toto leto som sa nepripravil a potom som nikoho nenasiel..

Portugalsko chcem prejst od severu po juh. Najma mesta ako Braga, Porto, Coimbra, Lisabon, Evora, Faro. Samozrejme pobrezie, uzit si mora.. Mam kamosa blizko Porta, tak by nam na zaciatku poradil co a ako... Cestou tam alebo naspat sa chcem zastavit u dalsieho kamosa v Barcelone a potom mozno nakratko v Andore a blizkom francuzskom historickom mestecku Carcassone.

Spanie chcem riesit spacakom a stanom, co je nevyhnutne pri stopovackach na dlhe cesty a v mestach couchsurfingom. Skusenosti zo stopovania mam, akurat co som sa vratil stopom z Pariza. Rovnako s CS, ktory som vyuzil na tomto tripe.

Tak ak by si mala predbezny zaujem, kludne mi napis na [email protected]

Napis sem svoj email, ja by som siel stopom. Matus

tiez by som sa mozno pridal keby som mal viac info

Ahoj...ja by som sa tiez rad pridal ak je to este mozne

Piste na vyssie uvedeny meil- [email protected] ...nechodim tu casto ...

:)

 

  ahojte, prosím Vas, mohli by ste tu dať mailové adresy, ak by mal niekto zaujem ísť porieť v lete Španielsko? 

   Nejako sa tam dopraviť a potom pripadne aj stopovať :) 

 

  dííííki...moj [email protected]

Ahojte..tento rok končím školu a po nej by som chcela cestovať je to moj sen...avšak zatial nemam skoro žiadne skúsenosti..a preto by som sa rada pridala k niekomu kto hlada partáka a nevadila by som mu :) som v pohode a dokážem vychádzať takmer s každým :) nemam presny plan kam by som sa chcela najprv dostať, ale viem, že kazdá krajina je úzasná a preto sa prisposobim :) ak by mal niekto zaujem kontaktujte ma : [email protected]

...cestovat je uzasna vec. Vela som prestopoval. Aj sam, aj s partakom. V lete uvazujeme nad Marokom, alebo Chorvatsko na bicykloch. Ak chces cokolvek poradit, kludne pis [email protected] . Zrejme casom zavesoim nejaky clanocek s fotkami. Cakam na registraciu. Tak zatim

ja by som šla s niekym skúseným stopom aj do Portugalska, bola som tam v lete ale len krátko.....napíš viac o tom

Ahoj, chystam sa do Portugalska alebo na juh Francuzska v obdobi cca od 1. jula do 16. jula (zavisi ci najdem nejakych ludi na vylet, podla toho sa rozhodnem kam). Nemusim cestovat cely cas s niekym, ale mozme sa trebars postretat a par dni cestovat spolu, napriklad jedna kamoska by sla iba na tyzden, ja mozem zostat v podstate aj tri tyzdne, keby bolo fajn. Dajte vediet na mail [email protected]

Takze vyrazila by som co najskor,ja mozem ihned a do 16.8. sa chcem vratit spät,Sla by som zo Slovenska cez Rakusko,Taliansko,Francuzsko,Spanielsko az do Portugalska,spanie riesit stanom,popozerat co najviac ,pamiatky ,zaujimavosti,okupat sa v mori,relaxovat :) prosim piste na [email protected]

bol niekto s tymito cestovkami na zajazde,ma niekto skusenost????

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi