lowcost Švajčiarsko 5.-13.7.: hľadáme 2 cestovateľov a auto :)

Ahoj! Ak máš kamoša s ktorým by ste si užili kráasne ale drahé Švajčiarsko za skoro žiadny peniaz, vieme ako na to! :)

So svojím acroyoga partnerom hľadáme do tímu spoločníkov na túry a objavovanie krás Švajčiaska. Pred dvoma rokmi som si bola vo Švajci zarábať na ulici acroyogou a užívať si prírodu. Všetko bolo úžasné, na jedlo sme neminuli skoro nič, spoznali sme mnoho ľudí, ale chýbali nám parťáci. Vo štvorici by to išlo ľahšie! Keďže by sme radi chodili z miesta na miesto, (stanovali v krásnych horách a umývali sa v jazerách), potrebujeme autíčko. Máme k dispozícii malé a staršie, ale štyroch ľudí by v prevýšení Švajčiarskych hôr neutiahlo. Ak by ste mali záujem pridať sa k nám, bolo by skvelé, keby ste mali aj auto :)

 

Koho teda hľadáme:

-dvoch kamošov/pár, ktorý si rozumie a bude vďačný za čas strávený spolu

-ľudí, ktorí majú skúsenosti s cestovaním, alebo sú v bežnom živote flexibilní a pripravení na akékoľvek zmeny :)

-parťákov, s ktorými si večer zaspievame pri ohni alebo sa porozprávame a zasmejeme :)

 

Aký je teda plán?

Presnú trasu našej cesty by sme dohodli spolu, pred dvoma rokmi som sa pohybovala okolo Ženevského jazera a bola to pecka. Sme otvorení vašim preferenciám :) Radi by sme sa presúvali každý deň do iného mestečka. Dopoludnia by som si s Tomášom dala acroyoga výjazd do mesta, za ten čas by ste si s parťákom mohli pozrieť buď mesto, pamiatky alebo okolitú prírodu. Potom by sme sa mohli stretnúť a podniknúť niečo spolu (ale všetko je tiež na dohode), príp. zohnať nejaké jedlo - buď na trhoch, čo im zostalo, niečo nazbierať alebo skúsiť dumpster diving. Po skúsenostiach viem, že nie je ťažké zohnať tam jedlo zadarmo (a vlastne aj čokoľvek iné :D ). Podvečer by sme mohli ísť do hôr a nájsť si nové miesto na prenocovanie. Založiť oheň, navečerať sa spolu a trochu viac sa spoznať. Ráno by sme sa zobudili do čerstvého vzduchu a neuveriteľného výhľadu... a tak dookola, cely týždeň :) 

 

Je to relatívne na poslednú chvíľu, ale ktovie... možno práve Vy máte radi spontánne rozhodnutia :)

Už sa na vás tešíme!

 

Monika a Tomáš

Píšte na: [email protected] alebo mi volajte na +421919172179

 

Ajajaj, zabudla som na seba napísať kontakt :) píšte mi na mail [email protected] alebo volajte na +421919172179

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi