Mongolsko JUL - AUGUST 2015

Ahojte, hľadám dobrodruha alebo dobrodruhov, ktorí majú chuť, čas a najlepšie aj troška skúsenosti na 3 týždňové túlanie sa po Mongolsku :) spoznať krajinu, ľudí, pozrieť chrámy a tak:) Všetko v kľude a pohode =)  

Mesiac odchodu sa podľa dohody môže posunúť

zdravim ta :) pridal by som sa len napis podrobnosti ako si to predstavujes

Ahoj, moja predstava je zatial nejasna, ale bude sa krystalizovat,,, no pozriet ulanbatar, jazero chovsgol, tsetserleg,  mandal gobi, vyjst na mensi kopec :) uvidi sa, zatial studujem a zistujem  http://www.martinus.sk/?uItem=64410

sevas mattie,
predbezne by som sa tiez rada pridala :) Casu budem mat skor v juni ako v maji, ak by to malo byt rozhodujuce. Casu je sice dovtedy viac nez dost, ale mohol by si dat na seba nejaky mejl, nech vieme si o tom viacej pokecat...

Ahoj Julie:) cas nie je rozhodujuci, proste nech je tam teplejsie  napr. aj jul je fajn,,, a jasne, cele to zbehne, takze kludne mozme uz teraz riesit detaily, napriklad cim skor sa kupia letenky tym lepsie,,, takze keby nieco [email protected]

Ahojte, nad mongolskom uvazujem uz minimalne dva roky, ale nik so mnou nechce ist.....mozno by som sa k vam pridala, máte uz nieco viac dohodnute? :) moj mail [email protected]

Prisiel novy rok a to su nove vyzvy a zazitky  pred nami a preto sa opat pytam Kto by siel v lete do Mongolskaa? =)

Ahoj, ja by som sa možno pridal :) napíš mi prosim podrobnosti [email protected]

Ahoj, môžem poskytnúť dobrý kontakt v Mongolsku, Slovenka, čo tam žije 30 rokov..

Keď chceš, ozvi sa - [email protected]

Dakujem velmi pekne za kontakt:)

Ahoj ja by som sa tiez rad pridal... Financne to ako vychadza cca aspon...

Ahoj,

budem rada ak sa pridas Marek,, financne letenka plus max. budget na mesiac 1000e, ale zrejme prehanam,, neviem kde v tajge ich chcem minut :D

Vraj je tam draha doprava ;-)

Caute, ja by som mal tiez zaujem, maj alebo jun by mi vyhovoval :) [email protected]

nazdar,

mozes poslat viac info

 

[email protected]

 

Dikes

Ahojte,

pre zaujemcov ktorí by chceli alebo rozmyslaju ci ist do Mongolska a pripojit sa mame par info.

Trocha sa zmenil casovy plan.

Ideme 20 Jula prilet do Pekingu par dni ostavame, potom presun do Ulanbataru (vlakom) a odtial sa vydame do bajnej a rozsiahlej krajiny :) Navrat - 19.8 ,,,,kludne sa mozte napojit a stretneme sa az v Mongolsku

 

 

 

Ahojte, kebyze mate zaujem tento rok vyrazit do Mongolska tento rok ceknite zajazd Sanchotour: http://www.sanchotour.sk/expedicia-mongolsko-po-stopach-dzingischana/

Ahojte vsetci,
da sa este pripojit k vasej expedicii ?
Ten termin je vyborny, skusenosti s cestovanim mam.

Ahoj Ria,

k nam sa mozes pripojit =) vyssie v dis. je mail ak chces alebo napis svoj a ozvem sa =)

caute, je niekto taky, co by siel v juli? Musim byt totizto naspat uz hned zaciatkom augusta.

zabudol som kontakt (na julovy termin) - [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi