Kontakt

Kontakt: info@dobrodruh.sk

Milí priatelia, kamaráti

Dobrodruh.sk je cestovateľský portál, založený na spolupatričnosti cestovateľov, turistov, milovníkov cudzích kultúr a všetkých, čo radi spoznávajú svet. Obsah webu je denne aktualizovaný, pribúdajú články, fotky, videá... Medzi našich prispievateľov patria poprední slovenskí aj českí cestovatelia, či turisti.

Dobrodruh.sk je tu od roku 2005, za tento čas sa stál najpopulárnejším nezávislým portálom o cestovaní v rámci Slovenska, o čom svedčí vysoká návštevnosť, pričom len na facebooku máme cez 25 000 fanúšikov.

Ak máte otázky, námet na spoluprácu, alebo nám chcete poslať vlastný článok, video, či fotky, napíšte nám na: info@dobrodruh.sk. Vaše príspevky zaradíme na web. Po novom však môžete už aj vy sami pridávať svoj vlastný obsah, stačí sa zaregistrovať: 

https://www.dobrodruh.sk/user/login

Ak chcete na webe inzerovať a podporiť tak náš ďalší rozvoj a pre seba získať nových zákazníkov, rovnako nás kontaktujte na info@dobrodruh.sk.

Chyby robí každý, ak na Dobrodruh.sk objavíte mylnú informáciu, technický alebo iný nedostatok, budeme radi ak nás upozorníte na horeuvedenej mailovej adrese.

Jozef Terem

Prajeme príjemné čítanie na Dobrodruh.sk a čo najviac šťastných ciest po celom svete.

Za Dobrodruha praje Jozef Terem alias Chose, zakladateľ Dobrodruh.sk

Redakcia:

Michal Kramarík

Juraj Recký, redaktor - Ak sa dá tak na cestách. Po mestách, horách, turistických chodníčkoch alebo skalkách.

 

 

 

 

 

 

Nika BarakováViktor Hilmer, redaktor a editor - Milujem severské krajiny ako Švédsko, Nórsko, a rovnako aj severskú históriu. Vždy by som dal radšej prednosť turistickej dovolenke po Islande ako opaľovaniu sa na pláži. Mojim hobby sú cudzie jazyky. Myslím si, že keď človek rozpráva v cudzom jazyku tak spolu s jazykom sa s ním mení aj jeho povaha.

 

 

 

 

 

 

 

 

Boris Ješko, redaktor - "Kto raz položí srdce na oltár prírody, stáva sa navždy túlavým psom." A s týmto handicapom sa už od detstva potulujem domácou a zahraničnou scenériou v zime, či v lete. O zážitky nie je núdza nikde, to asi viete? Vždy platí, že je jedno, či sú dobré, alebo zlé, dôležité je, aby boli hlboké.. Hlavne aby ste ich po tom všetkom vyrozprávali niekomu v krčme. Alebo na webe..

 

 

 

Odporučte stránku Dobrodruh.sk známym

Páči sa vám stránka Dobrodruh.sk? Považujete za správne, umožniť bežným „smrteľníkom“ prezentovať svoje znalosti, skúsenosti z amatérskych expedícii, zahraničných pobytov, či výsledky historických výskumov? Presvedčte sa o tom TU. Stotožňujete sa s tým, že na stránke Dobrodruh.sk nie je podstatné zvučné meno, ale šanca na prezentáciu je pre každého rovnaká? Rozšírme teda spoločne okruh našich čitateľov. Ako? Rozhodnutie je len na vás...

Možností je viacero:

  • stránku Dobrodruh.sk nadstavte ako svoju domovskú stránku
  • pridajte našu stránku do obľúbených položiek
  • inzerujte na stránke Dobrodruh.sk a poskytnite tak finančné prostriedky na pokrytie prevádzkových nákladov, ktoré platíme z vlastného vrecka. Zároveň tak prispejete k ďalšiemu rozvoju a vylepšeniu stránky.
  • môžete nás vhodným a akceptovateľným spôsobom odporučiť v niektorom z diskusných fór
  • ak máte vlastnú webovú stránku alebo poznáte niekoho, kto takúto stránku má, pridajte do nej odkaz na Dobrodruh.sk. Jednou z možností je link alebo niektorý z nasledujúcich bannerov alebo ikoniek /treba skopírovať/.
  • ak máte vlastný web s podobnou témou, pošlite nám ľubovoľný príspevok vo forme článku. Tento uverejníme na dobrodruh.sk spoločne s odkazom na vašu stránku. Pomôžeme vám tak zvýšiť počet návštevníkov a ponúkame možnosť podeliť sa o zážitky a skúsenosti so širším okruhom čitateľov.

Za ochotu ďakujeme

URL adresa je: http://www.dobrodruh.sk/

cestovanie_a_historia_v_jednom

portal_o_cestovani_a_historii

dobrodruh_sk1

 

 

 

dobro_banner

dobrodruh-cestovanie_a_historia

dobrodruh-portal_o_cestovani

dobrodruh.sk_-_cestovanie_a_historia_v_jednom

dobrodruh-viac_o_dobrodruzstvedobrodruh_-_portal_o_cestach
dobrodruh-staci_len_vyrazitdobrodruh.sk-staci_len_vyrazit