vietnam - februar, marec 2014

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

ahoj
hladam niekoho kto by rad videl vietnam - chcem ist na dva, tri tyzdne v rozpati februar - marec 2014 a vydiet co najviac. uz sa tam velmi tesim. pridal by sa niekto? zuza (vek 34)

ahoj Zuzka. a kolko by to tak cca stalo? hm? mas aj nejaky predbezny plan? hm?

Velmi rad by som pozrel Vietnam...mam precestovanych vela zaujimavych krajin ale momentalne nemam s kym cestovat.Rad by som sa ak je to možne pridal..

Caute vsetci, ja by som chcel ist do Vietnamu priblizne posledne 2 tydne vo februari, potom do Thajska na nejake 4 tyzdne, potom prejst cez Laos a Kambodzu (na poradi nezalezi) za nejake 2 tyzdne. Niekde do toho by som este hodil Myanmar na tyzden. A vsetko zakoncit bud na Sri Lanke alebo v Indii alebo kombinaciou oboch. Prilet do Europy na konci maja. Letenky chcem buknut prve 2 decembrove tydne. Takze ak ma niekto zaujem pridat sa aj na cast cesty, je vitany. [email protected] Je mozne ze na mail neodpoviem trebars aj 3 tyzdne lebo nebudem mat pristup k netu, ale ak sa niekto ozve tak isto do toho decembra odpoviem a mozeme sa dohodnut.

ahoj zuzka. inzerat je z jula: ako to dopadlo ? pridal by som sa okamzite :-) dik za info. milan ([email protected])

Ahoj Dusan z Trnavy, ak by si mal pripadne chut na Latinsku Ameriku (Peru, Bolivia, Chile) tak sa mi ozvi na [email protected]. Mozna by bola i cesta do Australie a na Novy Zeland. Skusenost s individualnym cestovanim mam a rovnako som dobre jazykovo vybaveny.
T.

ahoj kto by sa pridal cestovanie Vietnam cca 14 dni, ideme s priatelkou, februar marec 2014

relax+cestovanie

brano

 

ahoj Braňo,

02, alebo 03-2014 by mi do Vietnamu vyhovovalo...máš už nejaký plán, resp., rozpočet? ja som už tam raz bol a bol som veľmi uchvátený...prešli sme aj Koambodžu, no na 20 dní toho bolo príliš veľa...mám "rozpracovaný" Laos tiež cca na 20dní a potom niekedy Tibet - pochod okolo hory Kailaš...tiež na necelé 3 týždne...

 

Ahoj Lubos

nas plan :

prilet do: Ho Chi Minh a hned odlet na juh relax na plazach Mui Ne, Phu quoc atd pochodit okolie a nasledne presun do Ho Chi Minh pozriet pamiatky v okoli a odlet domov.

co sa rozpoctu tyka tak sam dobre asi vies ze letenka je z toho najdrahsia ostatne naklady su zanedbatelne ubytovanie, strava je to porovnatelne s thajskom ak si bol.

moj odhad je do 1500 EUR na 14 dni

a planujes ist sam alebo s priatelkou resp manzelkou?

Brano

 

ahoj Peťa,

plánujem ísť s manželkou, avšak pravdupovediac pláže ma až tak nelákajú...v Thajsku som bol, viem že je to tam lacné...aj Vietnam sme prešli od Hanoja po Saigon, potom sme prešli do Kambodže...hľadám partiu skôr na trasy, kde sa až tak bežne nechodí, napr. na severe (nad Hanojom) a tiež cca v strede, kde je Vietnam najužší - prejsť do Laosu...napriek tomu osm si istý, že s Vietnamskými plážami a cenami budete spokojnejší než v thajskými, resp. malajskými...držím vám palce, nech ste spokojní...

do budúcna : mám pripravený 14-21dňový prechod Laosom, resp. pochod v Tibete okolo hory Kailaš...ak by ste mali záujem, napíš : [email protected]

Ľubo.

Lubo, dakujeme za info.

Dufam, ze sa nam bude pacit :), mail ulozim a porozmyslame nad tym Tibetom..

Peta

 

Ahojte, vratila som sa z juny z vietnamu ... bolo tam krasne, je tam lacno a viac ako letecky sa oplati cestovat autobusom alebo vlakom lezadlovým. Nie je to nejaký extra komfort, ale da sa to zvladnut. Pláže sú krásne, po  mesiaci v Ho Chi Minh City - škola, som sa konečne dostala do mesta Nha Trang kde bolo velke mnozstvo turistov, ale aj super pamiatky, party atd a bolo to fajn, odporucam pozriet sa tam. .... ostatok isto Hanoi, Sapa a Halong Bay, delta Mekongu a mesto Hue ;) Da Lat cisto turisticke mesto s vela krasnymi plazami ... 

Ak sa bude dat rada by som sla opat v lete tak ak budete niekto mat zaujem napiste sem vas email, ozvem sa. 

Pekný den a výlety :)
Eva

ahoj,

máš pravdu - vo Vietname je krásne, my sme začali v Hanoi, potom Halong, Hue, Hoiang, NaTrang, Saigon...vláčikom to ozaj ide príma...v delte Mekongu som nebol, ani na severe nad Hanoiom...možno by stálo za povšimnutie niekde okolo NaTrangu prejsť "krížom" (pár kilometrov) do Laosu (???)...aj ja by som rád ešte išiel do Vietnamu, je tam super a krásne...

ak, tak moja adresa [email protected]

ak budeš mať záujem a dáš adresu, mám pripravenú cestu do Laosu, odkonzulotvanú s Laosankou žijúcou v Brne, prepošlem ti a uvidíš...malo by to byť (okrem pláží a Halong bay) podobné nádherné ako Vietnam, plus nejaké vychytávky typické len pre Laos...Malo by tam byť bezpečne a tiež lacno, preprava - autobusom a na severe loďou, na juhu pri prehliadkach pamiatok aj bicykel...

Ľubo

Mame zaujem ist na 11 dni do Vietnmu termin 4-15.7. celá rodina 2+2 Myslite ze je to dobry termin kvoli klíme?Radi by sme skombinovali plaze aj turistiku .Viete poradit kde sa mame zamerat na ciel ? Vdaka [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi