Galapágy: Raj na zemi

Lukáš Bártek, CK LIVINGSTONE - 12.8.2015

Existujú cesty, ktoré Vás inšpirujú, a potom sú cesty, ktoré Vám pripomenú, prečo je pre Vás cestovanie na prvom mieste. Svet je plný dobrodružstva a poskytuje Vám nespočetné množstvo príležitostí na výpravu do najrôznejších destinácií. Tá pravá životná cesta však na Vás ešte čaká! Nechajte sa inšpirovať a vydajte sa s nami do Ekvádoru a na Galapágy.

Jedna vec je istá. Váš fotoaparát nikdy tak tvrdo nepracoval, ako tomu bude v absolútnom raji zvierat. Na vlastné oči uvidíte to, čo poznáte len z televízie, o čom ste len čítali, či počuli z rozprávania svetoznámych cestovateľov.

Ostrovy Galapágy ležia na rovníku

Vďaka tomu ponúkajú celoročne dobré a teplé počasie. Flóra a fauna je na ostrovoch naozaj bohatá a na každom z ostrovov nájdete niečo neobvyklé a jedinečné. Obrie korytnačky, morské aj vodné leguány, tuleňov, ktorí sa s Vami budú hrať vo vode, raje, morské korytnačky a veľa nádherne sfarbených rýb. Navyše, nikde inde na svete Vám nebudú zvieratá tak blízko, sú tu doslova na dosah ruky.

Rozhodne úžasným zážitkom je päťdňová plavba na lodi

Počas ktorej sa dostanete aj na vzdialenejšie ostrovy a zažijete nádherné dobrodružstvo. Jednoznačne to bude zážitok na celý život. Galapágy sú skvelou voľbou pre milovníkov zvierat a rozmanitosti krajiny. Destinácia je určite vhodná aj pre rodiny s deťmi.
Ako povedal St. Augustín: Svet je kniha a ten, kto necestuje, prečítal iba jednu stránku.
Komentáre Disqus