Sailing - JADRAN (jún 2018)

Ahojte dobrodruhovia, 

ak ste ešte nezažili, možno vás zaujme niečo z "iného súdka". Pravidelne chodievame raz za rok na týždňovú plavbu JADRANOM na prenajatej plachetnici. Tento rok nám nečakane vypadli dvaja členovia posádky a tak zháňame ľudí do partie.
Sme dvaja kapitáni (40 r.) a máme miesto pre ešte 2-4 ľudí. Hľadáme pohodových, nekonfliktných parťákoví, čo si chcú užiť more, kúpanie, nerušené západy a východy slnka - skrátka Hakuna-Matata.
Zasvätíme do tajomstiev sailingu, budete môcť kormidlovať našu plachetnicu.

Termín: 23. - 30.6. 2018

Nie sme CK. Je to len náš koníček. 
Plachetnicu (Jeanneau Sun Odyssey 36i) si požičiavame od charterovej spoločnosti (loď je už zaplatená).

Dobrý deň mal by som zaujem a aj Termín: 23. - 30.6. 2018 mi celkom vyhovuje. Vždy som chcel zažiť dovolenku na lodi chcel by som sa spítať koľko by to tak vychádzalo na jednoho človeka . Prosím kontaktujte ma meilom [email protected].

Ďakujem s pozdravom Michal

Ahoj. Sme pár 40+ a mali by sme záujem. Máme skúsenosti s raftingom a splavom. So sailingom nie, ale radi by sme to skúsili. Prosím pošli bližšie info na mail: [email protected]. Dik Katarína

Kto máte záujem, nakopíroval som na disk tento súbor kde sa dozviete aspoň pár info o lodi a koľko taká plavba vyjde.
Link na pozretie:  https://drive.google.com/file/d/1wGst2nYAubRNaHl2CzGjUr87sOkwJn1o/view?…

Môžete mi taktiež napísať na mail: [email protected]
Robo

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi