Výlety s Dobrodruhom

Chadar trek, trek po zamrznutej rieke Zanskar 

Trek po zamrznutej rieke Zanskar je jedným z najdobrodružnejších trekov v indickom Ladakhu. Navyše, prechod po rieke je pre domácich v zimnom období jediným možným spojením s civilizáciou. Rieka napriek krutým mrazom nikdy nezamŕza úplne. Obrovské ľadopády, štíty zasnežených hôr, stopy snežného leoparda, hučanie vody ale aj ohlušujúci ticho, život v odľahlých dedinách vo vysokých horách... Láka vás to zažiť na vlastnej koži? Vyberte sa sem na výlet so skupinou Dobrodruhov aj vy!

Termín výletu: január/február 2019
Viac informácii TU: https://www.dobrodruh.sk/azia/chadar-trek-trek-po-zamrznutej-rieke-zanskar-2018

Chadar trek

 

Srí Lanka 2018: Tuk tukom krížom krážom po ostrove

Navštíviť Srí Lanku je momentálne v kurze, no prebrázdiť ju krížom krážom na Tuk tukoch v spoločnosti ďalších dobrodruhov je už chuťovka :) Vydajte sa s nami na Srí Lanku, objavte kultúrne pamiatky, čajové plantáže, kde sa zastavil čas, alebo pobrežie lemované plážami. Zažijeme však aj rafting, kaňoning, skúsime surfing a samozrejme, kto chce aj jazdu na slonovi...

Termín: 23.03.2018 – 06.04.2019
Viac informácii TU: https://www.dobrodruh.sk/cestopis/sri-lanka-2016-tuk-tukom-krizom-krazom-po-ostrove

Sri Lanka tuktuk

 

Poďte s nami do Maroka na Jebel Toubkal, do Marakéša a skúsiť sandboarding - OBSADENÉ

Chcete zažiť atmosféru a chuť orientálneho Maroka v spoločnosti ďalších nadšencov cestovania? Poďte s partiou dobrodruhov do Maroka! Nájdete si tak parťákov aj na ďalšie cesty do sveta:) Užijeme si atmosféru orientálneho a farebného Marakéšu, spoločne vyšliapeme na Jebel Toubkal - najvyššiu horu severnej Afriky a strávime tri dni na ťavách v Sahare, pričom si vyskúšame sandboarding na piesočných dunách...

Termín: 25.5. 2018 - 1.6. 2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/cestopis/podte-s-nami-do-maroka-na-jebel-toubkal-saharu-do-marakesa

Maroko cestovanie

 

Kirgizsko pre Dobrodruhov - OBSADENÉ

Kirgizsko je veľkým lákadlom pre milovníkov hôr. My sme pre vás pripravili výnimočný trekový výlet do kirgizských kopcov plných tradícii a nádhernej prírody. Tento výlet bude protipólom všetkých ostatných komerčných a poznávacích zájazdov do Kirgizska. Bude jedinečný a výnimočný, nakoľko ho pripravujeme v spolupráci s rodákmi z Kirgizska a s podporou kirgizsko-slovenskej asociácie. Máme pre vás pripravený ten správny pomer dobrodružstva a tradícií s jedinečným prírodným prostredím chránených oblastí. Posúďte sami! 

Termín: júl 2018 /upresníme!/
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/clanok/kirgizsko-pre-dobrodruhov

Kirgizsko

 

Indické Himaláje krížom krážom na motorkách Royal Enfield - OBSADENÉ

Zažite jazdu na najvyššie položených cestách a horských priesmykoch sveta, užite si krásne výhľady, obdivujte studené piesočné púšte, himalájske končiare večne pokryté snehom alebo rozľahlé a priezračné jazera. To všetko zo sedla motorky s bezpečnostným sprievodom, ktorý Vám zabezpečí servis. Cestovanie sú predovšetkým zážitky a zaručujeme, že na tento len tak nezabudnete.

Termín: 28.07. - 12.08. 2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/azia/indicke-himalaje-krizom-krazom-na-motorkach-royal-enfield

India motorky

 

Poďte s nami do Jordánska na púštne Wadi Rum, turistiku kaňonom, či zlanenie vodopádu

Poďte si s nami užiť Jordánsko - exotiku Orientu, púštne Wadi Rum, turistiku kaňonom a zlanenie vodopádu, more, čarokrásné mozaiky a samozrejme aj legendárnu Petru. To  všetko neformálne, podľa možností s čo najviac dobrodružstvom a v spoločnosti ľudí rovnakej krvnej skupiny v štýle Dobrodruh.sk :)

Termín: 28.10. - 04.11.2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/amman/podte-s-nami-do-jordanska-predlzte-si-leto

Jordansko

 

Réunion a Maurícius s Dobrodruhom

Poďte s nami na trekový výlet na ostrov Réunion s čerešničkou na torte v podobe relaxácie na Mauríciu. Turistika po vulkanických horách, návštevy izolovaných dedín, neopakovateľná príroda... To je exotický Réunion, ktorý leží ako malá bodka v Indickom oceáne východne od ostrova Madagaskar.

Termín: 18. 11. – 3. 12. 2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/horolezectvo/podte-s-nami-trekovat-na-reunion-2014

reunion


Ďalšie aktuálne výlety s Dobrodruhom budú pridané behom krátkej doby. Sledujte nás.