Výlety s Dobrodruhom

Poznávacie zájazdy, expedície do Ázie, Afriky a odľahlých končín sveta.

 

Poďte s nami do Maroka na Jebel Toubkal, do Marakéša a skúsiť sandboarding 

Chcete zažiť atmosféru a chuť orientálneho Maroka v spoločnosti ďalších nadšencov cestovania? Poďte s partiou dobrodruhov na poznávací zájazd do Maroka! Nájdete si tak parťákov aj na ďalšie cesty do sveta:) Užijeme si atmosféru orientálneho a farebného Marakéšu, spoločne vyšliapeme na Jebel Toubkal - najvyššiu horu severnej Afriky a strávime tri dni na ťavách v Sahare, pričom si vyskúšame sandboarding na piesočných dunách...

Termín: 12.10. - 19.10. 2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/cestopis/podte-s-nami-do-maroka-na-jebel-toubkal-saharu-do-marakesa

Maroko cestovanie

 

Chadar trek, trek po zamrznutej rieke Zanskar 

Trek po zamrznutej rieke Zanskar je jedným z najdobrodružnejších trekov v indickom Ladakhu. Navyše, prechod po rieke je pre domácich v zimnom období jediným možným spojením s civilizáciou. Rieka napriek krutým mrazom nikdy nezamŕza úplne. Obrovské ľadopády, štíty zasnežených hôr, stopy snežného leoparda, hučanie vody ale aj ohlušujúci ticho, život v odľahlých dedinách vo vysokých horách... Láka vás to zažiť na vlastnej koži? Vyberte sa s nami na túto úžasnú expedíciu.  So skupinou Dobrodruhov objavte tento krásny kus sveta. 

Termín výletu: január/február 2019
Viac informácii TU: https://www.dobrodruh.sk/azia/chadar-trek-trek-po-zamrznutej-rieke-zanskar-2018

Chadar trek

 

Srí Lanka 2019: Tuk tukom krížom krážom po ostrove

Navštíviť Srí Lanku je momentálne v kurze, no prebrázdiť ju krížom krážom na Tuk tukoch v spoločnosti ďalších dobrodruhov je už chuťovka :) Vydajte sa s nami na Srí Lanku, objavte kultúrne pamiatky, čajové plantáže, kde sa zastavil čas, alebo pobrežie lemované plážami. Zažijeme však aj rafting, kaňoning, skúsime surfing a samozrejme, kto chce aj jazdu na slonovi...

Termín: marec/apríl 2019 ( upresníme termín,ale mal by byť počas veľkonočných sviatkov )
Viac informácii TU: https://www.dobrodruh.sk/cestopis/sri-lanka-2016-tuk-tukom-krizom-krazom-po-ostrove

Sri Lanka tuktuk

 

Kirgizsko pre Dobrodruhov

Kirgizsko je veľkým lákadlom pre milovníkov hôr. My sme pre vás pripravili výnimočný trekový výlet do kirgizských kopcov plných tradícii a nádhernej prírody. Tento výlet bude protipólom všetkých ostatných komerčných a poznávacích zájazdov do Kirgizska. Bude jedinečný a výnimočný, nakoľko ho pripravujeme v spolupráci s rodákmi z Kirgizska a s podporou kirgizsko-slovenskej asociácie. Máme pre vás pripravený ten správny pomer dobrodružstva a tradícií s jedinečným prírodným prostredím chránených oblastí. Posúďte sami! 

Termín: leto 2019 /upresníme, v prípade záujmu píšte na info@dobrodruh.sk/
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/clanok/kirgizsko-pre-dobrodruhov

Kirgizsko

 

Indické Himaláje krížom krážom na motorkách Royal Enfield

Zažite jazdu na najvyššie položených cestách a horských priesmykoch sveta, užite si krásne výhľady, obdivujte studené piesočné púšte, himalájske končiare večne pokryté snehom alebo rozľahlé a priezračné jazera. To všetko zo sedla motorky s bezpečnostným sprievodom, ktorý Vám zabezpečí servis. Cestovanie sú predovšetkým zážitky a zaručujeme, že na tento len tak nezabudnete.

Termín: leto 2019 /upresníme, v prípade záujmu píšte na výlety@dobrodruh.sk/
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/azia/indicke-himalaje-krizom-krazom-na-motorkach-royal-enfield

India motorky

 

Do Japonska na pankáča s Dobrodruhom

Poďme spoločne za zážitkami na cestovateľskú jeseň do krajiny vychádzajúceho slnka. Prejdeme sa národnými parkmi, pozrieme si úchvatné chrámy aj kláštory. Ochutnáme japonskú kuchyňu a vyskúšame tradičné japonské kúpele. Cestovať budeme v menšej skupinke, rýchlovlakmi a autobusmi po boku Japoncov, prespávať budeme v hosteloch, spoznáme krajinu cez jej obyvateľov a tradície. A to všetko pohodičkovým tempom v spoločnosti parťákov rovnakej krvnej skupiny. Tento výlet bude na pankáča. To znamená, že program budeme možno na mieste prispôsobovať podľa toho, čo nám osud postaví do cesty a čo sa nám bude chcieť :D Výlet Dobrodruh style :)

Termín: jaro 2019 ( presný termín upresníme po dohode účastníkov )
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/clanok/do-japonska-na-pankaca-s-dobrodruhom

japonsko

 

Poďte s nami do Jordánska navštíviť Petru, na púštne Wadi Rum či turistiku kaňonom - OBSADENÉ

Poďte si s nami užiť Jordánsko - exotiku Orientu, púštne Wadi Rum, turistiku kaňonom , more, čarokrásné mozaiky a samozrejme aj legendárnu Petru. To  všetko neformálne, podľa možností s čo najviac dobrodružstvom a v spoločnosti ľudí rovnakej krvnej skupiny v štýle Dobrodruh.sk :)

Termín: 3.11. - 10.11. 2018
Viac informácii: https://www.dobrodruh.sk/amman/podte-s-nami-do-jordanska-predlzte-si-leto